00%

FAQ

Про те, як все починалось

Як у історіях: задумали, взяли та зробили. Жодного уявлення, про те, як треба, не було. Але про те, як смачно - було.

Почали з торгівлі на набережній у Дніпрі з саморобної велорикші. Вночі готували морозиво, вдень виїжджали на набережну та продавали. Увечері на отримані гроші купували нові продукти на ринку.

Завдяки фестивалям вуличної їжі стали популярними у своєму місті та наступного сезону вийшли з продуктом до Києва.

Про підходи до співпраці

Продукт крафтовий, обсяг виробництва не безмежний. Тому ми ретельно підбираємо партнерів, звертаючи увагу на концепцію, акуратність, ставлення до деталей та клієнта. Однією з основних умов є дотримання єдиної роздрібної ціни.

Усіх, хто надіслав заявки, зателефонував чи написав у соцмережах про бажання співпрацювати, задовольнити не можемо. Якщо дивимося на заявку та бачимо потенціал, то відправляємо умови з цінами, асортиментом та можливістю надати обладнання (до речі, можна працювати і на своєму). Перевагу віддаємо гастромаркетам, магазинам з вином та делікатесами, кав'ярням третьої хвилі. Загалом любимо заклади з яскравою концепцією, де наш продукт буде якісно та естетично представлений.

Про прайси та знижки

Тут все прозоро: є роздрібна ціна, яку дотримуються всі наші партнери. Ця ціна діє на опт і доставку — від кількості замовлених порцій вона не залежить.

Є партнерська ціна - її обговорюємо вже на етапі, коли вирішено, що формат точки нам підходить і є match. З кейтеринговими компаніями та івент-агентствами також укладаємо партнерські угоди.

Про підробки та копії

Ми не маємо відношення до проектів, що копіюють нас: повторюють частини назви, упаковку, стиль ведення соцмереж. Буває, клієнти натраплять на такий фейк і кажуть, що ми зіпсувалися або що стало несмачно. Завжди звертайте увагу, чи це дійсно Mr.Pops - окрім високої якості, у місцях продажу нас відрізняє фірмовий бордовий холодильник та велике бордове лого на кожній упаковці. 

Про улюбленні моменти

Нас заряджає реакція покупця, котрий вперше пробує Mr. Pops: спостерігати цей момент – чистий драйв для творців.

Про ЗСЖ

Глютен відсутній практично у всьому нашому асортименті, крім випічки (три види брауні) та морозива, що містить випічку (Ваніль з брауні та Лимонний чізкейк).

Безлактозні: Полуниця у шоколаді та Цитрус Vegan - виготовляємл тільки влітку.

Без цукру: Цитрус Vegan (на сиропі агави)